Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Valton Krasniqi - Tash E Di Se Jam Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash E Di Se Jam Gabim".
3. Video është e këngës "Tash E Di Se Jam Gabim", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valton Krasniqi - Tash E Di Se Jam Gabim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dy Rezerve"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+01:00U largova un pa as pak meshir
mendova per ty ndoshta osht ma mir
por tash un jetoj pak nlargesi
tash e di se jam n'gabim
tash e di se jam n'gabim (2)
-refreni-
Te lutem sabrije ,mos me le sabrije
kthehu ti perseri ,tash e di se jam n'gabim (2)
II
Tash un ty falje ,falje te kerkoj
isha shum i ri, por tash te kuptoj
te lutem ti kthehu ,perseri
tash e di se jam n'gabim
tash e di se jam n'gabim
-refreni-
Te lutem sabrije ,mos me le sabrije
kthehu ti perseri ,tash e di se jam n'gabim (2)


Ky tekst u dërgua nga Reshi
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë