Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - A Mendon Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kisha dashur me harruar
se n'ket jete isha me ty
por kjor zemra e vetmuar
po ma sjel lotin ne sy (2x)

Ref:
A mendon ndonjeher per mua
a po ndoshta ti me ke harruar ?!
se dikur me ke dashuruar
qfar te keq te bena un ?(2x)

Sa her loti bjen per faqe
emrin tond e kam ne goje
mire e di kam gabuar
fajin tim le ta fajsoj (2x)

Ref:
A mendon ndonjeher per mua
a po ndoshta me ke harruar ?!
se dikur me ke dashuruar
qfar te keqe te bena un ? (2x)


Ky tekst u dërgua nga Fortesa'aliçkaj

Valton Krasniqi - A Mendon Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mendon Per Mua".
3. Video është e këngës "A Mendon Per Mua", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0