Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - Me Lejo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lejo".
3. Video është e këngës "Me Lejo", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valton Krasniqi - Me Lejo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/03/2013

2013-03-25T12:19:13+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lejo" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gjeto Luca. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hej ti qe m'shikjon sikur mke
inat, aforohu afrohu,
mos me rri aq larg
hej ti qe m'shikjon sikur mke
inat, aforohu afrohu,
mos me rri aq larg
kur t'filloj e goja ju thaft
se meriton ti per asnje qast

ref...
m'lejo qe ne ket nat
me shum dashuri
me syt e mi te pershendes
m'lejo qe n'gjoksin tim
por te shterngoj
e pastai un le te vdes

ref...
m'lejo qe ne ket nat
me shum dashuri
me syt e mi te pershendes
m'lejo qe n'gjoksin tim
por te shterngoj
e pastai un le te vdes

hej ti qe m'shikjon sikur mke
inat, aforohu afrohu,
mos me rri aq larg
hej ti qe m'shikjon sikur mke
inat, aforohu afrohu,
mos me rri aq larg
kur t'filloj e goja ju thaft
se meriton ti per asnje qast

ref...
e shof se ku do t'ish
se ne nje moment
do ta shijoj un puthjen tende
ma thuaj me shikim
me qit ke ne zemer
ma thuaj te lutem se me qmende

ref...
e shof se ku do t'ish
se ne nje moment
do ta shijoj un puthjen tende
ma thuaj me shikim
me qit ke ne zemer
ma thuaj te lutem se me qmende

ref...x2
e shof se ku do t'ish
se ne nje moment
do ta shijoj un puthjen tende
ma thuaj me shikim
me qit ke ne zemer
ma thuaj te lutem se me qmende.Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë