Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Zemra Me Ben Tak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kur të shoh zemra me ben tak tak tek e tak tak sa shum ty te adhuroj me ty sonte du me dal

the qëqa maj bebi

sa her qe te shoh ty ti mua me qmend zemra ime ndahet ne dy pjes je shum e bukur dhe je e emel zemren time me qon pesh
je sexi lejdi
a e din te verten ndalu te lutem me degjo

(2)
kur te shoh zemra me ben tak tak tek e tak tak sa shum ty te adhuroj me ty sonte du me dal

sa her qe te shoh ty ti mua me qmend zemra ime ndahet ne dy pjes je shum e bukur dhe je e emel zemren time me qon pesh
je sexi lejdi
a e din te verten ndalu te lutem me degjo

sa her qe te shoh ty ti mua me qmend zemra ime ndahet ne dy pjes je shum e bukur dhe je e emel zemren time me qon pesh
je sexi lejdi
a e din te verten ndalu te lutem me degjo

nje puthjeeee

(2)
kur te shoh zemra me ben tak tak tek e tak tak sa shum ty te adhuroj me ty sonte du me dal

Ky tekst u dërgua nga EminePublikimi: 01/12/2010


Valton Krasniqi - Zemra Me Ben Tak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Me Ben Tak".
3. Video është e këngës "Zemra Me Ben Tak", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0