Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Albanian Girls (Oriental House Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


gjitha shtetet une i Kerkova
vajzen me te bukur kurr se takova,vajzen me te bukur
kurr se takova , vajzat me te bukura jan nga tirona

Ref x2

vaj e he he ho ho vajzat me te bukura jan vetem nga shqiperia

vajz e he he he he he he vajz e he he he he he he he he


Ky tekst u dërgua nga Yllkka


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valton Krasniqi - Albanian Girls (Oriental House Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanian Girls (Oriental House Remix)".
3. Video është e këngës "Albanian Girls (Oriental House Remix)", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0