Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Une Te Dua Ashtu Si Je (Feat. Eralda Jashari)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

A e din sa shume une te dua
asnje tjeter nuk vlen per mua
kemi dhene njeri tjetrit fjale
qe s'do t'a lejojm dikush te na ndan

Ref
Le te flasin c'ka don bota
une me ty do te martona
edhe pse per ty flasin keq
une te dua ashtu sic je

do t'na fal Zoti nje djale
i bukur si ty te ngjan
ti je kuptimi i kesaj jete je arsyeja
per te cilen jetoj

Nje shtepi te vogel ta kem me ty
do ta bej une si kuti
do ti mbushi te gjithe muret
me kujtimet tona me fotografi
Valton Krasniqi
Featuring: Eralda Jashari
Publikimi: 24/11/2016


Valton Krasniqi - Une Te Dua Ashtu Si Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Te Dua Ashtu Si Je".
3. Video është e këngës "Une Te Dua Ashtu Si Je", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0