Official Video

Valton Krasniqi - Mbretëreshë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/09/2019

2019-09-27T16:00:11

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Valton Krasniqi

Orkestrimi:

Rrahman KryeziuNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mbretëreshë" kënduar nga Valton Krasniqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mbretëreshë".
Videoklipi nga Valton Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Besa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Brenda meje je zjarr
ti ende ze vend brenda meje...

Mos thuaj me perket
Ne syte e tu s'ka jete
S'dua me te ndihem si marionete
Cdo gje do le pas vetem pluhuri do mbese
Ishe bota ime ti per mua 1 ne jete

Brenda meje zjarr se shuan asnje det
Ti e ndeze vete do bej shkrumb kete qytet
Vetem kete here fitoren s'do ta kesh
S'mund te thuash qe je mbret pa mbretereshe

Refren:
Ti the vetem ty t'kam
Ti the mbretereshe jam
Ne te dy ndricojme si nje drite ne mes te erresires
Por nuk te ze bese
Nuk te ze bese
Shpirti im s'te mjaftoi

Nese bota jote shembet
Une faj do te kem
Kohen do ta kthesh mua jo s'do me kesh
Thuaj lamtumire endrres qe ke shkel
Shuajte cdo shprese qe te dua dhe nje here

Brenda meje zjarr se shuan asnje det
Ti e ndeze vete do bej shkrumb kete qytet
Vetem kete here fitoren s'do ta kesh
S'mund te thuash qe je mbret pa mbretereshe

Refren:
Ti the vetem ty t'kam
Ti the mbretereshe jam
Ne te dy ndricojme si nje drite ne mes te erresires
Por nuk te ze bese
Nuk te ze bese
Shpirti im s'te mjaftoiMë Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...