Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Balerina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Balerina" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 16 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
16

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gent Fatali - Balerina

(GENT FATALI)
Un i kom thon ajo e din
E qon fustanin nalt si balerine
Don me ble ajo nuk ka cmim
O' tu i mush sonte baterite

E boj me qef jo per inat
1 pjeshk si ti i vyn 1 bodyguard
Sjom peshkatar
Ama une ty kom me t'kap
E boj me mbrri naltsi
Edhe pse osht e gat gat gat

E bojna nonstop prej t'hanes deri t'dillen
Un pi whisky ajo pin tekilla
Ajo vet m'thirri un nuk e thirra
Ka pas pune me maca na jena tigra

E di qe sonte kom mu knaq pe parandjej
Nese i thom qe ja kom shpinen nuk e rrej
Shake it gyal si e trent kur e lshon DJ
Knaqet deri n'skej
Une jom ka e vrej

Un i kom thon ajo e din
E qon fustanin nalt si balerine
Don me ble ajo nuk ka cmim
O' tu i mush sonte baterite

(LAZY)
Firmato teshat sem vyjn 6.3shat.
I ngrehi flleshat tuj i hek teshat.
Banditat jan naksion i kan nxan cepatt.
I kan gjujt grepat, e po jau rujn xhepat.

Flasim per vepra, ki pun me bisha te egra
Pyte shoqen tane, me mu nihet Elektra…
Tani vjen tjetra, tjetra e tjetra ..
Treja e tvjetra, ku ka lek si letra ..

Une vi si dopio 6shta, e smun em nxjerr perjashta.
Nese je fake hup ftyren mos ta pafsha ..
I fort si bajram curri , e chiller si ali pasha ..
Ku rafsha mos u vrafsha, pse jo edhe jo do vasha ..

Un jom lazy thirrem lazy
Une ju fiki e une ju dhezi I bardh o escalade-i
smun e prek ti
Ti vec e sheh , kur une eci ..

(GENT FATALI)
E di qe sonte kom mu knaq pe parandjej
Nese i thom qe ja kom shpinen nuk e rrej
Shake it gyal si e trent kur e lshon DJ
Knaqet deri n'skej
Une jom ka e vrej

Un i kom thon ajo e din
E qon fustanin nalt si balerine
Don me ble ajo nuk ka cmim
O' tu i mush sonte baterite.

NR - Balerina

A keni qef me hyp me ni balerin
veq para se me hyp ju njo me smokit
veq kadale tkallxoj qysh duhet me chillit
se me qit dit une jom tu shllajfit *Uha Uha*
se kerkush hala mu ska mujt mem perpilu
se qysh jom tu rimu do MC kan reagu
do prej tynve jon smu se kan marr vitamina
edhe kan vazhdu me recitu
ktyne amatera une nuk ju thom repera
po ju thom tomi xhera
e se din qe i paloj nfrigorifera
ani do kur tmenojn qe jon MC,
po e thojn qe ket pujn na e bojna me lezet
q*fsha nanen qka tkisha ngreh me magnet
edhe ti me pa se qka eshte elektricitet
o psikopat q* rri dit e nat se ke met pa afat
qitash prite ni agregat

prej se erdh 2 kofa uj ti derdha
krejt tripat qka i ki me ni ven ti mledha
tvyn koncentrim per perparim
mos u maj me shtet se qishtu ty pun me mu ta qet

Ari Ari zumbullari 4 killa peshon ka*i
4 killa e ni qerek e pash nanen e shtajnerit
nkrevet une e nxorra e ja vuna kqyrshin
ko*et e mija si majmuna periudha tranzitore
a o gati pije ni kafe se u nxeh aparati
po kerset automati mos luj koqe
se ti mledh bet hashim "S"haqi
e per pare hajde na pi dajm sbashku

prej se erdh 2 kofa uj ti derdha
krejt tripat qka i ki me ni ven ti mledha
se un jom bal edhe po jetoj me lop
tzive nonstop me jau q* ropt se nkry jom kop

i lloqaft shkova te shkolla pom vyn Fjolla
m'tha ni profesor po ngreka bari si bolla
i thash tung se shkova ligjeratat i morra
shum u nervozova ti kqyr pllakatat RUGOVA
njo 2 tri rima tmira ja kushtova
"call it what you wanna call it im a fucking alcoholic"
qa ko*en tem po bertet
"call it what you wanna call it im a fucking alcoholic"
qa ko*en tem po bertet


Publikimi: 08/10/2020
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Sekuencë
Music & Arrangement: Enco Rasimov
Production: Valtonmusic
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0


Valton Krasniqi - Balerina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balerina".
3. Video është e këngës "Balerina", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.