A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Valza & Zaza - Luje Baby


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/04/2019

2019-04-04T19:02:43

Muzika & Produksioni:

Mixey


[Zaza:]
Ajo vjen ajo vjen(mixey)Ajo vjen ajo vjen

[Valza:]
Sdu tjeter sen
Sdu me dit as qka e nesermja mbjen
Du me bo veq qka m pelqen
Du mi bo krejt qka mpelqejn
Krejt qka mu ma then
Du me bo veq qka mpelqen
Sot po du mi lon krejt anash ejj

[REF. 2X:]
Ec i lojna anash krejt e luje luje baby
A pi lojna anash krejt e luje luje baby

[Valza:]
Sme intereson ti tjeter a ki (a ki,a ki)
Sdu me dit as n mendje qka ki (qka ki,qka ki)
Se kom vendos veq me ty me pi (me pi,me pi)
Se pe di qe kjo nat o magji
E di pse kthehesh prap
Se veq njo ty stu ka bo bajat
Shum i mir je se me ty shum ma then
E secilin moment po du me majt men
Pse spom plas per as nji problem
Saher t maj afer sikur parfym
Kjo melodi shum pom pelqen
Ti sot je i jemi se kjo o nata jem

[Zaza:]
Ama nji her veq nji her ama
Se ty nuk t ndrroj as me diamanta
E di qe t pres per ty kur o fjala
Krejt punt i lo se ti je e para

[Valza:]
UN Po duuuu kjo mos mu harru
Tell me baby ejjj
Refreni 2X
Ec i lojna anash krejt e luje luje baby
A pi lojna anash krejt e luje luje baby

[Zaza:]
A pi lojna anash luje baby
Un menoj edhe per dyt jo veq per veti
Per ty kom ardh kohen ta fala
Ti e din per ty qa bana
Mjafton ti nuk mduhen miliona
Jem veq na dy koha s kthehet mbrapa

[Valza:]
U boyy aa bon vec nji her mos me bo me plan
A bon veq nji her mi bo krejt pa plan

[Zaza:]
Osht nata jon sonte ti je e e
Mi amor
Zemren tane n temen qojee e e
Mi amor qka je tum bo qka je tum bo
Mi amor qka je tum bo qka je tum bo
Ti mlujte krejt

[REF. 2X:]
Ec i lojna anash krejt e luje luje baby
A pi lojna anash krejt e luje luje baby

[Valza:]
Sme intereson ti tjeter a ki (a ki,a ki)


Ky tekst u dërgua nga  noozGeKartolina (4)

U krijua nga LAli 2019-04-28 07:38:37
Ec, i lojna anash krejt
E luje, luje, baby
A pi lojna anash krejt?
E luje, luje, baby
U krijua nga Elti 2019-04-20 22:52:16
S'më intereson ti tjetër a ki
S'du me dit as n'mendje qka ki
2019-04-06 11:12:04
Sa her t'maj afër sikur parfum
Kjo melodi shum po m'pëlqen
Ti sot je i jemi
Se kjo o nata jem
2019-04-04 22:50:19
S'du tjetër sen
S'du me dit as qka
e nesërmja m'bjen
Du me bo veq qka m'pëlqen
Du mi bo krejt qka m'pëlqejn

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019