A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Valza, Don Phenom & Mixey - Andale


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/08/2019

2019-08-10T20:00:08

See Also

Don Phenom

See Also

Mixey

Lyrics:

Don Phenom

Music & Lyrics:

Mixey

Video Production:

Imagine Films


Io te quiero mucho, mami ándale
Sugar baby
Io te quiero mucho, mami ándale

[Valza:]
Ay papi, merre Benz-on
Eja dalim vec na vetem
Une e ti kena nje tempo
Club-i teper nxeht o', reggaeton lento
Nese m'thu ti jo jo, ti je loco loco
Nese m'thu ti jo jo, loco loco
Mos bo tripa mo mo, jena super combo
Hajde loco loco, loco loco

[REF.:]
Ni moment, ni moment ti a ki
S'ki me dasht me ik (Aah)
Ni moment, ni moment ti a ki
S'ki me dasht me ik (Aah)
Une e di qe bon ti bon ti bon
Bon ti bon ti bon bon (Aah)
Eja dalim se here don ti don ti don
Don ti don ti don don (Aah)

[Don Phenom:]
Sot o' shume nxehte, uno momento
Mami, kur po vjen ti s'po rrina esell
Honey, je shume e mire loca loca
Hey, din me twerk din me kercy shota
Hey, si Santana, si Carlo Santana
Pa kitara jom ne gjendje i kom tana
Na iku zari se po nezim deri n'saba
Kshu o perdite zemer jo vec ka fundjava
Io te quiero mucho, mami ándale
Eja zemer hajde knejna
Io te quiero mucho, mami ándale
Eja zemer mos boj skena

[REF. Valza:]
Ni moment, ni moment ti a ki
S'ki me dasht me ik (Aah)
Ni moment, ni moment ti a ki
S'ki me dasht me ik (Aah)
Une e di qe bon ti bon ti bon
Bon ti bon ti bon bon (Aah)
Eja dalim se here don ti don ti don
Don ti don ti don don (Aah)


Lyrics submited by  dionae-Cards (1)

2019-08-18 10:12:57
Ni moment...
Ni moment ti a ki?
S'ki me dasht me ik

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019