Vanesa Delija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Vanesa Delija është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Gusht 2018, Vanesa publikon videoklipin "Cka Ndodhi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Erza

Jola

Irida Pojani

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Lily N

Dea Strica


Tags: Vanesa Delija

Krijo Një Kartolinë