Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  560
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Venesa Doçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore vajtuese. Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit. Në vitin 2018, Venesa Doçi publikon albumin "Cover". Më datë 10 Shtator 2019, Venesa Doçi publikon videoklipin "Çok Kötüymüşsün". Më datë 14 Qershor 2020, Mc Shpeta publikon videoklipin "Kolumbia", në bashkëpunim me Vanesa Docin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Aida Doçit

Motra e

Argjenda Doçit

Motra e

Çlirim Doçit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

4 🔥

Cover (2018)

★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Venesa Doci, Vanesa Doqi, Vanesa Doci

Komente 4