Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vanny (Vanesa Krasniqi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Vanesa Krasniqi
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vanny (Vanesa Krasniqi) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 31 Janar 2019, Vanny publikon videoklipin "Dielli". Muzika e këngës u punua nga Cricket, ndërsa teksti u shkrua nga Elinel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dea Rifati

Dea Strica

Keisi

Brikey

Elma

Klara Doçi

Ardita Begu

Alisa Opari Luzi

Eli Qorri

Keisi Medini

Tags: Vanny, Vanesa Krasniqi, Vanessa Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet