Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Biori Boka
BIOGRAFIA: Vato është një këngëtar. Biori Boka, i prezantuar me emrin e artit “Vato”, është zhvendosur me familjen e tij në Spanjë rreth moshës 11 vjeçare, ku ka jetuar tri vite. Kjo periudhë ka pasur ndikim edhe në shijet e tij muzikore dhe Vato preferon muzikën latine. Në Shtator 2019, Vato merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Rrena" në kategorinë New Artist....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Marin Jancu

Cufa

Big G

Zibo

El-Metro

Mmg

B.A.G

Dr.Rabbit

Arditi


Tags: Vato

Krijo Një Kartolinë