Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vato - Rrena


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2019

2019-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Rrena" kënduar nga Vato.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Rrena".


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nikka - Rrena

Ref2
Kur jena kon na dy bashk
Ti e zgjedhe rrenën,
Po don me kon me mu prap
Sun ma ndrron tash menën

Tash po folin që mo sjem bashk
Llafet kom ni që pot vrajn beb,
Tash po folin që mo sjem bashk
N’fund t’ktij filmi kush po kan beb

Amo fol ti sa dush
se un skom koh met ngu
Kur koha ke me ngu
ti nuk ngojshe hiq sen
Amo fol ti sa dush
se un skom koh met ngu
Tash mos e ngo zemren
ngoje zonin tem beb

Uhh! Sa pom dhem,me tjetren po del(beb)
Uhh! Sa pom dhem, me tjetren po del!

Ref2
Kur jena kon na dy bashk
Ti e zgjedhe rrenën
Po don me kon me mu prap
Sun ma ndrron tash menën

Amo tash so ka ma nin,
Tash so ka ma nin (yahh, yahh)
Fore kejt i paske pas
Amo tash so ka ma nin,
Tash so ka ma nin (yahh,yahh)
Se kom menu qe m’ke dasht
A pe don hala paswordin
edhe lokacionin
Per me dit ti zemer
a po t’ndrroj ty me naj njonin
N’arken e Noah’s kto kujtime s’mesin that, pe shoh token me gjemba qata tash mo s’heci dath (yahh,yahh)

Uhh! Sa pom dhem, me tjetren po del beb
Uhh! Sa pom dhem, me tjetren po del!

Ref2
Kur jena kon na dy bashk,
Ti e zgjedhe rrenën,
Po don me kon me mu prap
Sun ma ndrron tash menën.

Bago - Rrena

eii e vetes vetes vetes ja bone
qe me mu,qe me mu e bone
na na e vetes vetes ja bone
aaaa ti vetes ja bone

Mimoza Mustafa - Rrena

Su deshperova
jo su lendova
aspak more djal
me ne fund te njoha
Sa shume durova
me veten luftova
sa shum more djal
kete djallezi
Me tjeteren del
me tjeteren rin
dashuri e fshehur
te pelqen ty
pse te dua ty
me mua kur flet
ti veq bertet
vetem per nje
ne zemer ka vend
pse te vuaj
Reff...Rrena shoh ne syte e tu
rrena jan krejt qka thu
rrena dhe veq mashtrim
tung oh shpirti im
Rrena me ke dhuru
rrena s'te kam besu
rrena dhe veq mashtrim tung oh shpirti im.