Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi - S’kom Me Ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

REF: 2X

S'kom me ta fal
gabimin e bone
jo s'ko me ta fal
nuk du mo fjalë
tash merr rrugën tane
në zemër mbete plagë

S'kom me ta faaaaaaaal
S'kom me ta faaaaaaaal

S'kom me ta faaaaaaaal
S'kom me ta faaaaaaaal

Strofa

Kur pyes pse
përgjigje ske
por heshtja flet me shume se çdo fjalë
kush dreqin je
në mendje çke
kur më gënjen dhe pret të të fal
sikur mirazhe
në shkretëtira
fshihen lehtë ndjenjat e mia
kur pret diellin dhe vjen stuhia
e papritur dashuria

REF: 2X

S'kom me ta fal
gabimin e bone
jo s'kom me ta fal
nuk du mo fjalë
tash merr rrugën tane
në zemër mbete plagë

S'kom me ta faaaal
S'kom me ta faaaal

Strofa

Mos me shiko
rrugën vazhdo
nuk lidhet ma
kur e thyn jo nuk bon
shpirtin e vret
më le pa jetë
nga dashuria vetëm copat kanë mbet
sikur mirazhe
në shkretëtira
fshihen lehtë ndjenjat e mia
kur pret diellin dhe vjen stuhia
e papritur dashuria

REF: 2X

S'kom me ta fal
gabimin e bone
jo s'kom me ta fal
nuk du mo fjalë
tash merr rrugën tane
në zemër mbete plagëRenditja: Top 200
Publikimi: 04/04/2016
Festivali: Zhurma Show 2016
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Petro Xhori
Video Produksioni: Pro Video

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0


Vedat Ademi - S’kom Me Ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’kom Me Ta Fal".
3. Video është e këngës "S’kom Me Ta Fal", por nuk këndohet nga Vedat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.