A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Vedat Ademi - Nuk Kam Faj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/05/2019

2019-05-11T16:58:19

Music:

Gent Myftaraj

Video Production:

Pro Video


REF.:
Nuk kam faj
që akoma ndjej çdo ditë aromën e saj
Afër e mbaj
A e mban mend?
Sa premtime, ëndrra, fjalë në mes i le
Zemër ku je?

Jam mundu të gjej për ty fjalë
zemrën mu me ma ndal
Të tregoj sa shumë të du

A e mban mend kur më premtoje
Me sy mbyllur ti më thoje
Sa ndjen për mu

REF.:
Nuk kam faj
që akoma ndjej çdo ditë aromën e saj
Afër e mbaj
A e mban mend?
Sa premtime, ëndrra, fjalë në mes i le
Zemër ku je?

Sa e ftohtë është pa ty nata
Ditet duken shumë të gjata
Të kërkoj e nuk të gjej

A e mban mend kur më premtoje
Me sy mbyllur ti më thoje
Sa ndjen për mu

REF.:
Nuk kam faj
që akoma ndjej çdo ditë aromën e saj
Afër e mbaj
A e mban mend?
Sa premtime, ëndrra, fjalë në mes i le
Zemër ku je?

zemer ku je? zemer ku je?

REF.:
Une nuk kam faj
që akoma ndjej çdo ditë aromën e saj
Afër e mbaj
A e mban mend?
Sa premtime, ëndrra, fjalë në mes i le
Zemër ku je?

e-Cards (2)

2019-05-29 19:58:08
A e mban mend
kur më premtoje
Me sy mbyllur
ti më thoje
Sa ndjen për mu
2019-05-12 21:31:52
Unë nuk kam faj
që akoma ndjej
çdo ditë aromën e saj
Afër e mbaj...

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019