Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi - Kënga Jonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nuk do lodhem aspak jo
Në ktë natë
Se nuk lodhem së dashuri ty
Kur të njoha isha thjesht një cunak
Sa shumë kemi ndryshuar të dy
Por dashuria mbetet si at'herë
Në vënd takimin tonë
Do t'mungojmë ktë herë

Nga sot nuk ka më puthje të fshehta
As arratisje në natën me hënë
Zemër në fund fitoj ndjenja
A të kujtohet unë t'a pata thënë

Nga sot nuk ka më jo puthje të fshehta
Në jetën time tani ti ke vënd
Nga trupat tanë do t'rilind jeta
E do t'ju tregojmë për dashurinë tonë

Zemra ime ti jo, mos ki ndrojtje
Mijëra sy për ne janë dëshmitarë
Duartrokitjet ti i meritove
Je princesha e vetme k'të natë
Dhe dashuria mbetet si at'herë
Në vënd takimin tonë
Do mungojmë ktë herë

Se vetëm ti më fale, fale, fale dashurinë
Se vetëm ti më fale, fale, fale lumturinë
Të gjithë sot le t'a dinë


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Vedat Ademi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/04/2021
Muzika: Endrit Shani
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video


Vedat Ademi - Kënga Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga Jonë".
3. Video është e këngës "Kënga Jonë", por nuk këndohet nga Vedat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0