Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Cakrrojme Gotat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hajde hajde kenges te ja thojme
ti cakrrojna gotat kenge le te jehoje (2x)

(ref 2x)
jem shoqni me emer, vec per ju kendojme
si bilbilat o zemrat ju gezojme

hajde hajde z'bashku te vallzojme
ti bashkojm gjithe zemrat, vallen z'bukurojme

(ref 2x)

hajde gjithe se bashku, krejt na te festojme
jem shoqni me emer vec per ju kendojme

jem shoqni me emer, vec per ju kendojme
si bilbilat o zemrat ju gezojme

hajde hajde naze naze
hyzmetin me kajde kajde
hajde hajde oj nazmie
mbushnoj gotat me rakie (2x)

mbushnoj gotat me rakie
t'na cel drita gjithe tuj pie
hajde hajde oj nazmie
mbushnoj gotat me rakie (2x)

t'na cel drita gjithe tuj pie
gotat plot e ngrejm ndodhie
hajde hajde oj nazmie
mbushnoj gotat me rakie (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Cakrrojme Gotat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cakrrojme Gotat".
3. Video është e këngës "Cakrrojme Gotat", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0