A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dito & Yli - Bonita


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/05/2019

2019-05-12T19:02:15

REF.:
Bonita bonita
E ombel si Qershija
Bonita bonita
Pushime nCosta Rica
Bonita Bonita
E ombel si Qershija
Bonita Bonita
E jona Melodia

Kalzhom ku meu taku
Lem veq pak metu afru
Ti e din se qa po du
Buzt e tua mej provu
Levizjet e trupit saj
Nuk duroj veten sun e maj
Me kercim Cha cha Cha cha cha
Zemra jeme ram pa pam pa

Darling ti e din e din
Per mu je nummer nje
Darling ti e din e din
Per mu je nummer nje

REF.:
Bonita bonita
E ombel si Qershija
Bonita bonita
Pushime nCosta Rica
Bonita Bonita
E ombel si Qershija
Bonita Bonita
E jona Melodia

Zemer afrohu ma ngat
Dashnin e du pa afat
Pa ty nuk nihna rrahat
mos ma le ti mu shah mat
Levizjet e trupit saj
Nuk duroj veten sun e maj
Me kercim Cha cha Cha cha cha
Zemra jeme ram pa pam pa

Darling ti e din e din
Per mu je nummer nje
Darling ti e din e din
Per mu je nummer nje

REF.:
Bonita bonita
E ombel si Qershija
Bonita bonita
Pushime nCosta rica
Bonita Bonita
E omel si qershija
Ket Nat me ty e Nisa
O veq me ty Bonita

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019