A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Gashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  19
Këndon kryesisht: popullore rapsodike

Vellezerit Gashi është grup artistësh i njohur. Në vitin 2011, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Drit Prishtines"

Në vitin 2011, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Bilbilat E Dugagjinit"

Më datë 15 Maj 2012, Vellezerit Gashi publikojnë videoklipin "Sa Mka Mar Malli Met Pa".

Më datë 21 Prill 2013, Gazi & Vellezrit Gashi publikojnë videoklipin "Imer Popovci".

Në vitin 2013, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Kenge Arshikie"

Në vitin 2018, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Oj Toka E Kosoves".

Më datë 29 Qershor 2019, Vellezerit Gashi publikojnë videoklipin "Ti U Largove".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019