Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Gashi - Hajde Hajde Keq Hyseni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Keq Hyseni".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Keq Hyseni", por nuk këndohet nga Vellezerit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Gashi - Hajde Hajde Keq Hyseni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Arshikie"

Komente

1 🔥

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Hajde Keq Hyseni" kënduar nga Vellezerit Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhavit Sadiku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hajde hajde keq o hyseni tnjeu gjakova djal prizereni o tnjeu gjakova djal prizereni .tnjeu gjakowa djal prizereni o qysh o me njek o izet vet o ni njeri qysh me njek o izet vet o ni njeri ...

More Keq more o budalle qka ke lyp o ngjakov me ardhe qka ke lyp ngjakov me ardhe . qka ke lyp o ngjakov me ardhe o mka qu nona kryp me marr mka qu nona kryp me marr...

Ni o kryp o nipar o aponga o pak barut o neper dugoja o pak barut o neper dugoja .pak barut o neper dugoja o bylykbash te hupi rroja...

Te hupi rroja te hupi fara o tuk o se i dole Keqes perpara o tuk o se i dole Keqes o perpara . Krisi pushka nau bo o beteri vran Qaushin humb o naseri vran qaushin humo naseri . krejt gjakova po bojn seri o kurr me sy o skem pa o ksi njeri o kurr me sy o skem pa o ksi njeri...Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet