Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Iftida Moj Lulja E Allit (Feat. Shyhrete Behluli & Remzije Osmani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

2x
iftida o moj lulja e allit
sa ne zemer me ke there

2x
po tperbej pashe dy syte e ballit
mos ma mush zemren me vnere
po tperbej pashe dy syte e ballit
tjeter kush mos te marrin ere

2x
ti nat ane hajde une ne kete ane
mjedi kemi o ni sokak
2x
ni men koke o si mkan than
bash si ylli o ne bajrak

2x
a mje kan najhere ne venedik-e
a mke ngran o llokum sheqer
2x
dil e gjaje naj arshike
se sje ba hala per dylber

2x
ty te vraft o mor dita e dille
fjala dobi mos te paste
2x
paske pas o zemres o me hile
pa mirad me paske dashte


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Iftida Moj Lulja E Allit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iftida Moj Lulja E Allit".
3. Video është e këngës "Iftida Moj Lulja E Allit", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0