Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Ah Moj Qiko Koke Sherr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ah moj çiko koke sherr
Po ma plas zemren shum her
Njeher pse nuk me pranove
Dy her pse t'gjithve u tregove

Ref...x2
Veç pak mend moj t'kishe pas
S'kishe fol m'kishe dasht
Kishe dasht ti çdo fjal
Gjith lakmi moj me na marr

Ah moj çiko koke sherr
Veç e amel si sheqer
Mos me pas ket bukuri
S'kisha kqyr kurr me sy

Ref...x2
Veç pak mend moj t'kishe pas
S'kishe fol m'kishe dasht
Kishe dasht ti çdo fjal
Gjith lakmi moj me na marr

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Ah Moj Qiko Koke Sherr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Qiko Koke Sherr".
3. Video është e këngës "Ah Moj Qiko Koke Sherr", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0