Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Hera E Par Kur Te Kam Pa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hera e par kur te kam pa x2

Veç t'kam than marshalla x2

Marshalla mori çik
Mashalla per bukuri
Koke ti numer nji
E un as emnin s'po ta di

Thuj moj thuj
Ku rrin me shpi

Ref...x2
Sonte moj po rrezaton
Sonte zemrat pesh po i çon
Stili yt me bukuri
Don me m'shti me vujt per ty

Hera e par kur te kam pa x2

O si prej qiellit kishe ra
Veç t'kam than mashalla

Marshalla mori çik
Edhe naten pe bon dit
Marshalla per bukuri
Koke çiko numer nji

Thuj moj thuj
Ku rrin me shpi

Ref...x2
Sonte moj po rrezaton
Sonte zemrat pesh po i çon
Stili yt me bukuri
Don me m'shti me vujt per ty

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Hera E Par Kur Te Kam Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hera E Par Kur Te Kam Pa".
3. Video është e këngës "Hera E Par Kur Te Kam Pa", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0