Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Te Koft Perhajr E Me Nafak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


T'koft perhajr e me nafak
Na vjen nusja me duvak
Lum e lum per djalin ton
Ishalla perjet e gezon x2

Ref...x2
Luj moj nusja jon
Pak me naze me naze
Lujna knojna sonte
Deri n'saba pa u nal e

Shyqyr Zoti qe t'ka fal
Sikur nusja jon nuk ka
Haj me lujt me bo sefa
E me bo veç mashalla x2

Ref...x2
Luj moj nusja jon
Pak me naze me naze
Lujna knojna sonte
Deri n'saba pa u nal e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Te Koft Perhajr E Me Nafak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Koft Perhajr E Me Nafak".
3. Video është e këngës "Te Koft Perhajr E Me Nafak", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0