Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Vasha Nga Prizereni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse 1:
Vashen nga Prizreni
Une kur e takova
Ne shikim te pare
N’te u dashurova -2x

Ref :
E du, e du vashen sykaltroshe
Dashuri s’me fali, si ajo askushee... -2x

Verse 2:
Kishte syte e kalter
Floket kacurrela
Ishte stine e dimrit
Mu m’dukej pranvera

Verse 3:
Per ty do te jetoj
Dhe per ty do te vdes
Do shkoj lart ne qiell
Atje do te pres

Ref:
E du, e du vashen sykaltroshe
Dashuri s’me fali si ajo askushee... -2x

E du, e du vashen sykaltroshe
Dashuri s’me fali si ajo askushee... -2x


Vellezerit Krasniqi - Vasha Nga Prizereni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vasha Nga Prizereni".
3. Video është e këngës "Vasha Nga Prizereni", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0