Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Vellezerit Kukli & Sazet E Frengoves - Ky Fustani Jot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

08/08/2016

2016-08-08T14:55:58+00:00

Më Shumë Nga

Sazet E FrengovesKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ky Fustani Jot" kënduar nga Vellezerit Kukli & Sazet E Frengoves.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Kukli & Sazet E Frengoves i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Kukli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet