Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Bukuroshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Asht nji bukuroshe aty e kam pran
o sa më pëlqen o zemrën pesh ma çon
vetëm nji shikim o ajo më kupton
po moj shpirti i jem veq i yti jam

Ti moj bukuroshe ti moj që mrrin pran
zemrën time shpirto ti mu pesh ma qon
zemra mbyll me dry sguxon kush me hy
qelsin ta kam dhan ruje përgjithmon

Kapakun e zemres hap për ty e kam
zemra po të pret hajde më rri pran
kur un ty tkam pran nuk shoh tjetër kan
zemra po të thrret mos e le ma vet

Ky tekst u dërgua nga I Z I


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0


Vellezerit Mziu - Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Bukuroshe", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.