Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - Faj Kam Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faj Kam Unë".
3. Video është e këngës "Faj Kam Unë", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Faj Kam Unë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/04/2013

2013-04-12T13:33:26+00:00Ti ske faj që un derdh lot
e di shpirt zemrën ti sma lëndon dot
un skam faj që t'kan idhnu
e di shpirt tjetër kush na ka pengu

Faji qenka i pa mëshir
të dënon me lamtumir
faji qenka shum i ran
lamtumir spo muj met than

Unë një gja ty po ta them
zemra për ty po më dhem
kam diçka moj met kallxu
kurr për jet smuj met harru

Ti ske faj unë të kuptoj
e di zemër mu për at të dashuoj
ti ske faj, faj kam un
që të du un ty aq shum

Faji qenka i pa mëshir
të dënon me lamtumir
faji qenka shum i ran
lamtumir spo muj met than


Ky tekst u dërgua nga I Z I
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë