Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Vellezerit Mziu - Shpirti Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Jem".
3. Video është e këngës "Shpirti Jem", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vellezerit Mziu - Shpirti Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/08/2008

2008-08-11T21:29:07+00:00Nëse sot nuk rri me ty
ma mos pafsha me kta sy
ska çka mduhet jet ma shum
veç mem dal qysh kam qef un

Nëse zëri yt smë flet
dije se kam mbetur vet
nuk paska ma zi nkët jet
se met pa e mos met prek

Shpirti jem shpirti jem
ti e din që me mu keq nuk tbjen (2x)ref

Ajo çka prej teje du
asht me dal nji her me mu
syt e tu rahat spom lan
po spo di qysh me ta than


Ky tekst u dërgua nga I Z I
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë