Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Cigarja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jalla mka marr malli nan
me dhez nji cigare me dhez nji cigare
o me hjek mërzin o hajde
o të ksaj dynjaje o të ksaj dynjaje

Kalle kalle kalle cigaren diasporën e kallëm cigarja ta hjek mërzin ah Kosova kur e pin

Kalle kalle kalle cigaren hajt Prishtinën e kallëm cigarja ta hjek mërzin ah kjo Peja kur e pin

Hajde çike e dhezim bashk kaj mallboro llajte o me hjek mërzin o hajde gajle mos me mbajte o me hjek mërzin o hajde gajle mos me mbajte

Kalle kalle kalle cigaren Mitrovicën e kallëm cigarja ta hjek mërzin Ferizaji kur e pin

Kalle kalle kalle cigaren hajde Shkupin e kallëm cigarja ta hjek mërzin ah Tetova kur e pin

Ky tekst u dërgua nga Izi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 16/03/2009


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0


Vellezerit Mziu - Cigarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cigarja".
3. Video është e këngës "Cigarja", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.