Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - Pranoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranoje".
3. Video është e këngës "Pranoje", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Pranoje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/02/2013

2013-02-21T14:48:39+00:00Dielli dal ngadal nis e po agon
ndihem i vetmuar ti po më mungon
për ty zemra ime loti më pikon
fort jam dashuru nuk di a m'pranon

Pranoje pranoje dashurin që ndjej për ty
mos më le të vuaj pash ata dy sy
pranoje pranoje dashurin që ndjej për ty
mos më le të vuaj pash ata dy sy

Zemra ime e mjer qan e po vajton
se të du aq shum pse ti se kupton
ndalu zemra ime veç pak e mendo
vete zemren tane timen a e prano

Pranoje pranoje dashurin që ndjej për ty
mos më le të vuaj pash ata dy sy
pranoje pranoje dashurin që ndjej për ty
mos më le të vuaj pash ata dy sy


Ky tekst u dërgua nga Mili
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë