Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Vellezerit Mziu - Skutaqja E Cuces  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2013

2013-07-05T12:06:55

Këngë e albumit:

"5 Djem I Ka Nana"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Skutaqja E Cuces" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet