Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Mos Bë Shirk Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

EH NESE JE VELLA MUSLIMAN
ALLAHUTO SHIRK MOS I BO
TI MOS U BONO SI MUNAFIK
ALLAHUTO MOS I BO SHIRK

EH NGA SHEJTANI SKE DOBI
E MOS MBAJ VELLA TI HAJMALI
TI MOS SHKRI PLUMO MORE MOS QIT FALL
ALLAHUO SHIRKUNO STA FAL

VDEKJA VJENO SI DITA E SODIT
DERDHNI LOTO NGA FRIKA E ZOTIT
O SE NGA SHIRKU SKE DOBI
E ME KURAN OR VELLA LYPO SHERIM
(E ME KURAN OJ MOTER LYPO SHERIM)

EH NPAQ NAJ HALL APO DESHPRIM
TI LUTE ZOTINO PER SHERIM
O DHE NAMAZIT DIJA VLEREN
O SE ALLAHUO TA QEL DEREN


Ky tekst u dërgua nga Vlora Bytyqi

Vellezerit Xhaferi - Mos Bë Shirk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Bë Shirk".
3. Video është e këngës "Mos Bë Shirk", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0