Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vëllezrit Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Plemetin 
BIOGRAFIA: Vëllezrit Ibrahimi është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Këta Jan Dy Vëllezeri Ibrahimi EMRI TYRE: MUHAMET IBRAHIMI lindur ne vitin 2000. ISA IBRAHIMI lindur ne vitin 2003. PO ashtu jetojn Ne Fshatin Plemetin Po dhe Ne kumunen E Obiliqit Po ashtu babai Tyre, Avni ibrahimi Ku Ja shkruan Tekstet, me Melodija Te Ndryshuar. Keta vllezer kan kenduar Ilahija Qysh Prej moshe tvogel deri me sod : Mundeni tja degjoni Ilahijat e Tyre Mundeni ti porositni ilahija Nr. Kontaktues 049246202 Më datë 9 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vëllezrit Ibrahimi

Komente 0