Vellezrit Korça

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vellezrit Korça është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Maj 2017, Vellezrit Korca publikojnë videoklipin "Ka Bere Zoti Mrekulli". Më datë 7 Tetor 2017, Vellezrit Korça publikojnë videoklipin "Te Stolisi Nena"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Shkendija

Djemte E Lushnjes

Vellezerit Jança

Vellezerit Bode

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Emotion 3

P.E.Z

Crunkboys

Fermatik


Tags: Vellezrit Korça, Vellezrit Korca

Krijo Një Kartolinë