Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani & Lind Islami - Mwah Mwah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Jemi aty
ku na sheh vec dielli edhe hana
me ty, me ty
behet me e bukur panorama

Puthja jote m'con ne tjeter planet
sa e amel je kur per mu flet
dashnia jon nuk merr fund asnjehere
se na na na

Na jena, jena, jena
bo per njoni tjetrin
une syt i kam per ty
e ti, vec per moi moi
Na jena, jena, jena
fix per njerin-tjetrin
nisna prej fundit t'botes
vec per nje mwah-mwah

Une ty ta fal dhe jeten
ma shkrive zemren
ma ke marre per vete
ta jap temen

Na jena, jena fix per njerin-tjetrin
nisma prej fundit t'botes
vec per nje mwah-mwah

Pa ty asnje sekond
pa ty asnje moment
zemer bonu gati
ikim larg per kete weekend,
hey,,,
pa ty jo asnje dite
mos me le me prit
24/7 non stop, bashk na dy rrim hej

pa ty, pa ty
jo jo nuk ka shije as deti
e di,e di jemi kombinimi më perfekti

Puthja jote m'con ne tjeter planet
sa e(i) amel je kur për mu flet
dashnia jon nuk merr fund asnjehere
se na na na...

Ref;
Na jena, jena, jena
bo per njoni tjetrin
une syt i kam per ty
e ti, vec per moi moi
Na jena, jena, jena
fix per njoni-tjetrin
nisna prej fundit t'botes
vec per nje mwah-mwah
une ty ta fal dhe jeten
ma shkrive zemren
ma ke marre per vete
ta jap temen
na jena,jena fix
per njerin-tjetrin
nisna prej fundit t'botes
vec per nje mwah


Ky tekst u dërgua nga ColemiarVenera Lumani & Lind Islami
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/06/2021
Teksti: Venera Lumani
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Video Produksioni: Ardit MuhaxhiriVenera Lumani & Lind Islami - Mwah Mwah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mwah Mwah".
3. Video është e këngës "Mwah Mwah", por nuk këndohet nga Venera Lumani & Lind Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (7)

20
14
25
14
20
19
26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0