Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vera Laçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  87
 • Vendlindja:
 • Kastriot (Dibër E Vogël) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 51 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Vera Laçi është një këngëtare e njohur. Këndon që prej viteve '70-ta, duke i dhënë kulturës sonë edhe më tepër vlera. Ajo kryesisht këndon këngët "e shenjta" dibrane, bashkarisht me Lirie Rashën, Qerim Sulën, Saje Poleshin, Dritan Jasharin e shumë artistë të mëdhenj. Ka edituar një mori këngësh popullore, bashkëpunime, albumet: "Stop helmimet", "Oj Xhemile" 2009, por edhe klipe. Jeton dhe vepron në Tiranë. Në vitin 2009, Vera Laçi publikon albumin "Oj Xhemile". Më datë 2 Qershor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareOj Xhemile (2009)

Stop Helmimet


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shpresa Morina

Sadete Shkodra

Fikrije Lushaku

Miradije Aliu

Nertila Koka

Manjola Nallbani

Rovena Dilo

Eda Zari

Lori

Eneda Tarifa

Tags: Vera Laci, Vera Laqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet