A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vera Laci - Hidhet E Përhidhet Ky Mindili


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2011

2011-10-15T18:43:59

Këngë e albumit:

"Stop Helmimet"


Hidhet e përhidhet
Ky mindili o x2

Ani më vjen pas
Ky bilbili o x2

Ani ky bilbili më vjen pas e o
Unë as i foli as e ngas e o

Unë as i foli as e ngas e o

Ani mor bylbyl çfarë ke me mu-e
Mu m'ka ra sevdaja me u fejue o

Mu m'ka ra sevdaja me u fejue o

Hidhet e përhidhet
Kjo shamija o x2

Ani më vjen pas
Kjo djelmnia o x2

Ani kjo djelmnia më vjen pas e o
Unë as i foli as e ngas e o

Unë as i foli as e ngas e o

Ani kjo djelmnia çka me mu-e o
Çat ma t'mëjrin
Besa unë e due o

Çat ma t'mëjrin
Besa unë e due o

...

Ani kjo djelmnia më vjen pas e o
Unë as i foli as e ngas e o

Unë as i foli as e ngas e o

Ani kjo djelmnia çka me mu-e o
Çat ma t'mëjrin
Besa unë e due o

Çat ma t'mëjrin
Besa unë e due o


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019