A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vera Laci - Stop Helmimet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2010

2010-07-10T01:00:41

Song from the album:

"Stop Helmimet"


O ç'po na e pyet
O Sharri o Tetovën
O ç'po na e pyet more
Struga Kumanovën

O çka kanë zogjt-o o çka kan zogjt more
O që s'po këndojnë
O fëmijët e vegjël
O ç'po na i helmojn-e

O ç'po na e pyet more
Shkupi o Gostivarin
O kush guxon more
O me nguc o shqiptarin

O kush guxon-o o kush guxon more
Sherrin me e ndez-e
O kush osht varr more
O kjo dorë e zez'-e

O mallkojnë hasmin
O nanat o shqiptare
O kush vazhdon o
O me i ndez o këto zjarre

O kush guxon-o o kush guxon o
Qiellin me na e nxi-e
O kush është burr'o
O nuk matet me fëmi-e

O kush është burr'o more
O nuk matet me fëmi-e


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019