Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vera Laci - Më Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Nese nje vit ti do te vish papritur
dhe hapat do ti ndjej ne prag
se me shpresen time te venitur
ti perseri do te ndizesh flak
nese nje dit do te vish

Nese nje vit ti do te vish papritur
dhe hapat do ti ndjej ne flak
dhe me shpresen time te venitur
ti perseri do te ndizesh flake

[REF.:]
Ne syte e mi te permalluar
do te rrjedhe loti dalngadale
dhe si dikur te perqafurar
mes flokesh do te them...
mes flokesh do te them: "Me fal!"

Nga zeri yt une do te frikohem
nga endrre e keq do te zgjohem
dhe shkallet do ti zbres me vrap
dhe ne deren e ndryshkur do ta hap

Nga zeri yt une do te frikohem
Nga endrra e keq do te zgjohem
Dhe shkallet do ti zbres me vrap
Dhe ne deren e ndryshkur do ta hap

[REF. 2x:]
Ne syte e mi te permalluar
Do te rrjedhe loti dalngadale
Dhe si dikur te perqafurar
Mes flokesh do te them...
Mes flokesh do te them: "Me fal!"

Me fal!


Ky tekst u dërgua nga ArbreshaVera Laçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Vera Laci - Më Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Fal".
3. Video është e këngës "Më Fal", por nuk këndohet nga Vera Laci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vera Laçi:


Komente 0