Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vera Oruqaj - Me Do Apo S'me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti loz e qesh me mua si nje femi',
ti ndez ne zemren time nje zjarre te ri,
nje zjarr qe mua shpirtin ma shqet'son.
C'ke, vash, qe me ngacmon?

Je nje Cupe, plot lajka ke,
moj e bukura capkene je.
me shikim e fjales mos me mundo,
m'thuaj m'do apo s'me do

Me syte qe shkelqejne, ti me shiko!
O cfar' shikime t'embla ti me dhuro!
Nje nat' te mos me shhesh, ti me kerkon,
sikur me dashuron.

Dit' e nat' pran' meje, qendro,
te te puth kush ti mos lejo.
Me shikim' e fjale mos me mundo,
m'thuaj m'do apo s'me do.

Aaaaaaaa aaaaaa Aaaaaa Aaaaaa
M'thuaj me do apo s'me do

Te dua! Por mos trego!



Nuk kemi video për këtë këngë.


Vera Oruqaj
Publikimi: 17/05/2017


Vera Oruqaj - Me Do Apo S'me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Do Apo S'me Do".
3. Video është e këngës "Me Do Apo S'me Do", por nuk këndohet nga Vera Oruqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vera Oruqaj:


Komente 0