Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Veriort - Hajde Qik E Mir  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

30/08/2012

2012-08-30T12:04:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Qik E Mir" kënduar nga Veriort.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Veriort:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet