Official Video

Vers&Benz - Mafia (AMG Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2019

2019-01-04T14:00:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mafia (AMG Remix)" kënduar nga Vers&Benz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vers&Benz i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin