Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa I Ngrit ‘kurth’ Big Bastës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[24-11-2015]
Vesa dhe Big Basta vetëm para pak ditëve kanë konfirmuar lajmin që shumë shpejt do të bëhen prindër. Pas kësaj duket që çifti janë duke kaluar momente të bukura, ndërsa që ka qenë Vesa ajo e cila së fundmi i ka ngritur ‘kurth’ Bastës, raporton Indeksonline.

Derisa reperi mendonte që po dilte në foto ka qenë Vesa ajo e cila ka bërë videon pa dijen e Bastës duke e bërë atë të reagojë në mënyrë të çuditshme.
 (Indeksonline)Komente 0