Vesa Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Vesa Morina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 19 Qershor 2012, Vesa Morina publikon videoklipin "Shpejtesia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Fortesa Berisha

Erda Bullaku

Era Saraçi

Vesa Kiseri

Aulona Deshishku

Rea Rexhepi

Shejla Sylejmani

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Vesa Morina