Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Se Jam Vajzë Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

une jam vajze shqiptare besnike bujare shpesh shkruaj hartime per kosoven time zogu e do mailn peshku e do detin e dua kosoven ma shum se vetveten e dua tahiren e dua per hajgare sepse armeria ka vajza shqiptre bes o bes besen ta kem dhen per kosoven time jeten du me dhen bes o bes besen ta kem dhan per kosoven time jeten du me dhen


Ky tekst u dërgua nga Besa Y Berisha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vida Kunora
Publikimi: 16/07/2011


Vida Kunora - Se Jam Vajzë Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Jam Vajzë Shqiptare".
3. Video është e këngës "Se Jam Vajzë Shqiptare", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:


Komente 0