Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Jam Dej Me Raki Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Jam deh me raki o jam deh me raki
jam deh me raki o jam deh me raki.
n'ty kam ran dashni,
ty kam ran n'dashni
n'ty kam ran dashni,
ty kam ran n'dashni

hajde moj aman mos me diq sevdan vetem ty te kam aman aman cke moj gjec belan 2×

fjalen ma ka dhan aman aman, besen ma ka dhan ni marak e kam aman aman mos behet pishman
se merzitem kot e nuk duroj dot
shkoj e zbras njo got aman aman dhe e mbudh me lot

hajde moj aman mos me diq sevdan vetem ty te kam aman aman cke moj gjec belan 2×

oh mori shoqni aman aman hallin ti ma di,nuk shkoj dot ne shpi aman aman se kam ran n'dashni 2×

hajde moj aman mos me diq sevdan vetem ty te kam aman aman cke moj gjec belan 2×


Ky tekst u dërgua nga GaricaVida Kunora
Publikimi: 01/12/2014


Vida Kunora - Jam Dej Me Raki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Dej Me Raki".
3. Video është e këngës "Jam Dej Me Raki", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:


Komente 0