A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vilson Junçaj është një shkrimtar. Vilson Junçaj është një poet i talentuar i cili merret me poezi që nga mosha 10 vjeçare. Poezia e tij ka evoluar me vite dhe tani është bërë njëri nga poetët më frytdhënës që kanë shqipëtarët që gjindën në Mal Të Zi. Ai fitoi dhe mori pjesë në disa konkurse letrare siç ishin: në prill të vitit 2015 fitoi vendin e parë në konkursin letrar "Jehona" me poezinë "A beson në fantazma?". Ai poashtu në këtë konkurs zuri vendin e tretë me poezinë "Zjarri ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Imarton Osmani

Gjergj Nikolla

Enertin Dhaskali

Tasin Demiri

Samir Maliqi

Mentor Isallari

Engjëll Gashi

Jahja Mehmeti

Kaman Myftaraj

Ragip Dragusha


Tags: Vilson Junçaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019